بیش از 10 سال در خدمت شما هموطنان عزیز هستیم تا بتوانیم بهترین خدمات را خدمت شما عرضه کنیم.

013-۳۲۸۵۴۴۴۸

رشت میدان امام حسین به سمت نیروی دریایی بعد از بازارچه دومین کوچه کوچه شهید ابراهیم راسخ

@ilag_suisee_gilan

باز سازی ظروف گرانیت

باز سازی ظروف گرانیت

باز سازی ظروف گرانیت

در این مطلب قصد داریم فرایند بازسازی ظروف گرانیتی و مزایای آن را بررسی کنیم. در میان تمام ظروف پخت و پز موجود در بازار، ظروف گرانیتی به دلیل ارائه سطح نچسب و زیبایی چشم نواز فوق العاده مورد استقبال قرار می گیرد.

اما نکته ای که در هنگام خرید سرویس قابلمه گرانیتی به یاد داشته باشید این است که کیفیت روکش داخلی این نوع ظروف اهمیت فوق العاده بالایی دارد. بنابراین توصیه می کنیم فقط روی محصولات درجه یک سرمایه گذاری کنید و ظروف با کیفیتی  را تهیه نمایید.

نکته مهم دیگر این است که در طول استفاده از ظروف گرانیتی نهایت دقت را به خرج دهید تا روکش نچسب تعبیه شده در قسمت داخلی آن ها از بین نرود، چرا که حتی قابلمه گرانیتی اصل در صورت استفاده نادرست دچار خراش شده و کارایی خود را از دست می دهد.

باز سازی ظروف گرانیت

محافظت از روکش ظروف گرانیتی چه اهمیتی دارد؟

همانطور که اشاره کردیم، روکش ظروف گرانیتی مانند ظروف تفلون حساس است و به دلایل گوناگون از جمله کیفیت پایین یا استفاده نادرست دچار آسیب می شود. آسیب دیدن روکش ظروف گرانیتی در واقع به معنای ایجاد خراش روی روکش، شکستن لایه هایی از آن و یا حتی جدا شدن بعضی از قسمت های روکش می باشد.

طبیعی است که در هر کدام از این حالت ها روکش استحکام و انسجام خود را از دست می دهد و در هر لحظه امکان جدا شدن قسمت های دیگر نیز وجود دارد.

به عبارت دیگر ممکن است قسمت هایی از روکش به همراه غذای طبخ شده وارد بدن شما شود و خطرات جدی برای سلامتی شما به وجود آورد.

به همین دلیل توصیه می شود قابلمه Homeking یا تابه گرانیتی با روکش آسیب دیده به هیچ وجه مورد استفاده قرار نگیرد و بلافاصله به مراکز تعمیر و بازسازی قابلمه گرانیتی ارجاع داده شود.

باز سازی ظروف گرانیت

بازسازی ظروف گرانیتی یعنی چه؟

بازسازی ظروف گرانیتی فرایندی است که در آن روکش روی ظرف گرانیتی کاملا تعمیر و بازسازی می شود.

لازم به ذکر است که این فرایند دقیقا مشابه فرایند تولید ظروف گرانیتی در کارخانه است و به شرطی که توسط افراد با تجربه و ماهر صورت پذیرد، می تواند کیفیت روکش ظروف گرانیتی را به وضعیت ایده آل بر گرداند.

در مورد بهداشتی بودن این فرایند نیز می توان گفت در بسیاری از مراکز معتبر بازسازی ظروف پخت و پز از مواد اولیه مرغوب استفاده شده و تمامی اقدامات با دقت بالایی صورت می پذیرد.

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.